Конвектор Mesko MS 7741
Фото 18 |
Mesko MS 7741 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mesko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mesko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mesko MS 7741
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mesko MS 7741b Konwektor grzewczy z timerem i wentylatorem turbo | 111 zł |
Konwektorowy Mesko MS 7741w biały AGDM-GRZ-MES-012 | 130 zł |
Grzejnik Adler Grzejnik konwektorowy Mesko 7741B Czarny (Timer, Turbo) | 119 zł |
Grzejnik konwektorowy Mesko MS 7741, czarny, z Turbo nawiewem | 159 zł |
Grzejnik konwektorowy Mesko MS 7741w - biały konwektorowy ztimerem i Turbo | 115 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →