Масажна подушка Medisana MCG 800
Фото 9 |
Medisana MCG 800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Medisana 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Medisana.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Medisana MCG 800
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Medisana MCG 800 Żelowa Poduszka masująca funkcja ogrzewania 4 obrotowe że | 298 zł |
Masażer Medisana Poduszka masująca MCG 800 srebrny | 268 zł |
Medisana Mcg 800 Massage Cushion Czarny | 223 zł |
medisana MCG 800 żelowa poduszka do masażu funkcja ciepła 4 obrotowe żelow | 279 zł |
Masażer Medisana Poduszka masująca MCG 800 czarny | 647 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →