USB-хаб MANHATTAN SuperSpeed USB 3.0 Hub (162296)
Фото 6 |
MANHATTAN SuperSpeed USB 3.0 Hub |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MANHATTAN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MANHATTAN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MANHATTAN SuperSpeed USB 3.0 Hub
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Manhattan USB 30 Hub 4 porty zasilania przez USB 162296 czarny | 90 zł |
HUB USB Manhattan 4x USB-A 3.0 (162296) | 90 zł |
HUB USB Manhattan 4-Portowy USB-A 3.0 SuperSpeed kabel 0,5m | 90 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →