Ліхтарик Maglite 3C
Maglite 3C |
|
Це міцний, надійний та невибагливий до обслуговування ручний ліхтарик. Ця модель має збільшену автономність, оскільки подовжена рукоятка дозволяє вмістити одночасно три батареї формату С. Основу підсвічування становить високоякісна лампочка White Star. Це криптонове джерело світла, що демонструє тривалий термін служби та економічне енергоспоживання, володіючи при цьому відмінною яскравістю.
Ручний ліхтарик Maglite 3C добре підходить для інтенсивного використання. Якісний корпус із алюмінієвого сплаву доповнений просунутим анодованим захистом. Оптична система має регульований фокус. Світлодіодна головка має рифлену кільцеву поверхню, що полегшує налаштування фокусної відстані лінзи. Грязезахисний та водостійкий корпус повністю готовий до експлуатації в умовах пошуково-рятувальних операцій. Ліхтарик підходить для використання у будь-яку пору року та на будь-якій місцевості. Вологостійкість відповідає стандартам IPX4. Конструкція показує хороший рівень ударостійкості.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maglite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maglite.
Купити Maglite 3C
Усі ціни 25 →Latarka LED Maglite ML25LT 3C czarna MagLite - 188-000-071 | 215 zł |
Mag-lite Ml25l 3c Led S3015 Lantern Czarny 173 Lumens ML25LTS3015 | 202 zł |
Latarka MagLite ML25LT LED 3C ML25LT-S3015 | 200 zł |
Maglite Latarka LED Maglite ML100, 3 Cell C, Box, czarna | 244 zł |
Latarka Maglite 3D Led Ml300L Led S3015 St33015L | 479 zł |