Фотокамера миттєвого друку Lomography Lomo Instant Automat Camera
Відео 2Фото 22 |
Lomography Lomo Instant Automat Camera |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lomography 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lomography.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lomography Lomo Instant Automat Camera
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lomography Lomography Lomo'Instant Automat Bora Bora White LI150WTo jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Najbar Muziker.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 616 zł |
Aparat do fotografii natychmiastowej LOMOGRAPHY Lomo'Instant Automat BoraLomo'Instant Automat Bora Bora to interesujący aparat, który umożliwi łatwe i szybkie robienie zdjęć. Uwiecznisz każdą chwilę, a odbitka będzie dostępna od r... EmpikПоскаржитись | 999 zł |
Lomography Lomography Lomo'Instant Automat Glass Magellan Black LI870BTo jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Pierws Muziker.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 870 zł |
Відеоогляди
How To Use The Lomo'Instant Automat
14 лютого 201766 405 переглядів
Lomo'instant Automat How to use + Camera Review
17 жовтня 201913 245 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 744 zł
аналогова, знімок 62x46 мм, дисплей, різьба 1/4" для штатива, розміри 113x92x57 мм, 296 г
від 549 zł
аналогова, знімок 88x107 мм, Bluetooth, різьба 1/4" для штатива, розміри 150x112x95 мм, 457 г
від 649 zł
аналогова, знімок 88x107 мм, різьба 1/4" для штатива, розміри 150x110x95 мм, 460 г
від 517 zł
аналогова, знімок 62x99 мм, дисплей, різьба 1/4" для штатива, розміри 168x95x121 мм, 612 г
від 535 zł
аналогова, знімок 88x107 мм, Bluetooth, різьба 1/4" для штатива, розміри 150x112x95 мм, 451 г
від 649 zł
цифрова, знімок 62x46 мм, дисплей, Bluetooth, кардридер, розміри 83x123x37 мм, 255 г