Похідний рюкзак-переноска LittleLife Ranger
Фото 4 |
LittleLife Ranger |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LittleLife 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LittleLife.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LittleLife Ranger
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Littlelife Nosidełko turystyczne do 20kg LittleLife Ranger S2 | 539 zł |
Nosidełko LittleLife Ranger S2 - Blue | 669 zł |
Nosidełko turystyczne do 20kg LittleLife Ranger S2 - niebieskie | 869 zł |
Nosidełko turystyczne Littlelife Ranger S2 Child Carrier Niebieskie | 984 zł |
Nosidełko LittleLife Ranger S2 Child Carrier Kolor: niebieski | 812 zł |
Littlelife Ranger S2 Child Carrier Niebieski | 699 zł |
Додаткові функції і можливості слінга LittleLife Ranger:
- Розміри: 28х26х75 см
- Можливість встановлення сумки об'ємом 6 л на дно рюкзака
РекомендуємоПорівняти в таблиці →