Холодильник LIN LI-BC50
Фото 13 |
LIN LI-BC50 |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LIN LI-BC50
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Chłodziarka LIN LI-BC50 BLACK - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 469 zł |
Lodówka LIN LI-BC50 48.8cm Czarna | Bezpłatny transport | 470 zł |
Chłodziarka LIN LI-BC50 biała | 439 zł |
Lin Li-bc50 One Door Fridge Przezroczysty 91 Liters / EU Plug LI-BC99 WHIT | 883 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →