Портативна колонка Lexon Mino T
Відео 4Фото 25 |
Lexon Mino T |
|
Компактні розміри. У комплекті док-станція для заряджання.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexon Mino T
Усі ціни 28 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lexon MINO T głośnik Bluetooth z karabińczykiem wodoodporny biały matowy L | 158 zł |
Głośnik Lexon Mino T czarny (LA124N9) | 184 zł |
Głośnik Mino T żółty wodoodporny z haczykiem i podstawką | 229 zł |
LEXON Głośnik Mino T Przenośny, Połączenie bezprzewodowe, Zielony, Bluetoo | 195 zł |
LEXON Speaker Mino T Portable, Wireless connection, White, Bluetooth ...ni | 185 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →