Монокуляр Levenhuk Camo 10x56 Monocular Reticle
Фото 23 |
Levenhuk Camo 10x56 Monocular Reticle
Кратність збільшення:10 x
Діаметр об'єктива:56 мм
Поле зору на 1 км:107 м
Призма:Roof, BK-7
Всі характеристики
Характеристики Camo 10x56 Monocular Reticle
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Levenhuk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Levenhuk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Levenhuk Camo 10x56 Monocular Reticle
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Levenhuk Camo Pine 10x56 Kompaktowy Lekki i Wodoodporny Monokular o Dużej | 380 zł |
Monokular LEVENHUK Camo 10x56 z celownikiem Dots | 460 zł |
Monokular LEVENHUK Camo 10x56 z celownikiem Dots 81946 | 460 zł |
Monokular Levenhuk Camo Pine 10x56 z celownikiem | 355 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →