Пеленатор Leander Linea
Leander Linea |
Колір | | Тип | пеленатор | Кількість полиць | 2 шт | Матеріал | дерево | Розміри (ШхГхВ) | 60x70x87 см / 60x70x92 см / | Вага | 16.5 кг | Офіційний сайт | leander.com | Дата додавання на E-Katalog | серпень 2018 |
|
Пеленатор регулюється по висоті
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leander 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leander.
Купити Leander Linea
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
|
| Linea by Leander Pokrowiec na stół do przewijania Linea bez przewijaka i bZakres dostawy: 1 pokrowiec Linea by Leander na przewijak w kolorze ciemnoniebieskim, bez pianki i bez przewijaka
Materiał:... ще100% bawełna / powłoka wewnętrzna: 100% poliuretan
Oryginalny pokrowiec Leander Linea na stół do przewijania, który jest dostosowany do przewijania Linea.
Wskazówka: Kupujesz wyłącznie poszewkę bez przewijaka i bez nakładki piankowej!! ! Amazon.pl
Поскаржитись | 215 zł | | |
|
| dusty blue - Linea by Leander pokrowiec do przewijaka Linea bez stołu do pZakres dostawy: 1 pokrowiec Linea by Leander na przewijak w kolorze dusty blue bez pianki i bez stołu do przewijania
Materia... щеł: 100% bawełna / powłoka wewnętrzna: 100% poliuretan
Oryginalna poszewka Leander Linea na stół do przewijania, która jest dopasowana do podkładu do przewijania Linea.
Wskazówka: Kupujesz tylko poszewkę bez stołu do przewijania i bez pianki. ! Amazon.pl
Поскаржитись | 215 zł | | |
|
| Dusty rose - Linea by Leander pokrowiec do przewijaka Linea bez stołu do pZakres dostawy: 1 pokrowiec Linea by Leander na przewijak w kolorze dusty Rose bez pianki i bez stołu do przewijania
Materia... щеł: 100% bawełna / powłoka wewnętrzna: 100% poliuretan
Wskazówka: Kupujesz tylko poszewkę bez stołu do przewijania i bez pianki. ! Amazon.pl
Поскаржитись | 215 zł | | |
|
| cool grey Linea by Leander pokrowiec na przewijak Linea bez stołu do przewZakres dostawy: 1 poszewka Linea by Leander na stół do przewijania w kolorze cool grey bez nakładki piankowej i bez stołu do... щеprzewijania
Materiał: 100% bawełna / powłoka wewnętrzna: 100% poliuretan
Wskazówka: Kupujesz wyłącznie poszewkę bez przewijaka i bez nakładki piankowej!! ! Amazon.pl
Поскаржитись | 283 zł | | |
|
| cappuccino - Linea by Leander pokrowiec do przewijaka Linea bez stołu do pZakres dostawy: 1 pokrowiec Linea by Leander na przewijak w kolorze cappuccino bez pianki i bez stołu do przewijania
Materia... щеł: 100% bawełna / powłoka wewnętrzna: 100% poliuretan
Wskazówka: Kupujesz tylko poszewkę bez stołu do przewijania i bez pianki. ! Amazon.pl
Поскаржитись | 238 zł | | |
Динаміка цін на Leander Linea