Візочок Larktale Autofold
Відео 1Фото 46 |
Larktale Autofold
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:55 см
Вага в зборі:9 кг
Ремінець на зап'ясті, який допомагає тримати руку в контакті з коляскою. Кишеня на спинці сидіння. У комплекті також піднос для закусок і м'яка подушка для захисту голови новонародженого.
Дощовик та адаптери для автомобільних сидінь купуються окремо.
Всі характеристики
Купити Larktale Autofold
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Larktale Wózek Spacerowy Autofold Byron Black | 599 zł |
Larktale Wózek Spacerowy Autofold Freshwater Blue | 599 zł |
Larktale Wózek Spacerowy Autofold™ Nightcliff Stone | 599 zł |
Larktale Wózek Spacerowy Autofold™ Clovelly Yellow | 599 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →