Гамак La Siesta Colibri 3.0 Hammock Double
Фото 68 |
La Siesta Colibri 3.0 Hammock Double 2-міснийвеликий |
|
Гамак для подорожей виконаний з ременями для кріплення з поліестеру 130x4 см і алюмінієвими гачками.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог La Siesta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі La Siesta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити La Siesta Colibri 3.0 Hammock Double
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
La Siesta - Colibri 30 Camo Sahara - Podwójny hamak podróżny z zawieszenie | 365 zł |
Hamak Colibri H190, pomarańczowy CLT19 | 251 zł |
Hamak LA SIESTA Colibri, beżowy, 350x190 cm | 281 zł |
LA SIESTA - Colibri 30 Palm - podwójny hamak podróżny z mocowaniem CLT19-4 | 320 zł |
Hamak Colibri H190, zielony CLT19 | 251 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →