Душовий піддон Kolo Standard Plus XBK1590 (XBK1590)
Фото 2 |
Kolo Standard Plus XBK1590 80x80 см90x90 см |
|
Додатково може комплектуватися регульованими ніжками і панеллю
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Standard Plus XBK1590
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Koło Brodzik Kwadratowy Koło Standard Plus 90X90X9 Fi 52 Mm Biały Akryl Xb | 719 zł |
Brodzik Kwadratowy Koło Standard Plus 90X90X9 Fi 52 mm Biały Akryl Xbk1590 | 655 zł |
KOŁO XBK1590000 STANDARD PLUS Brodzik akrylowy kwadratowy 90x90cm | 647 zł |
Brodzik kwadratowy Standard Plus 90 cm | 1 307 zł |
Модификації Kolo Standard Plus XBK1590
Ціни на Kolo Standard Plus XBK1590 |
---|---|---|---|---|
Kolo Standard Plus XBK1580 | від 611 zł | 2 пропозиції | ||
Kolo Standard Plus XBK1590 | від 647 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →