Бігова доріжка KingSmith Fitness WalkingPad R1 Pro (TRR1F Pro)
Відео 12Фото 19 |
KingSmith Fitness WalkingPad R1 Pro
Система навантаження:електрична
Вага користувача:до 110 кг
Швидкість полотна:до 10 км/год
Бігове полотно:120x44 см
Полотно має 3 зони для зміни швидкості та зупинки.
Всі характеристики
Характеристики WalkingPad R1 Pro
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KingSmith Fitness 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KingSmith Fitness.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KingSmith Fitness WalkingPad R1 Pro
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingsmith, Bieżnia do biegania, Walking Pad TRR1F, czarny, 720x900 mm | 1 920 zł |
Bieżnia Sportowa Kingsmith WalkingPad TRR1F R1 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799z | 1 999 zł |
Bieżnia Sportowa Kingsmith WalkingPad TRR1F R1 | 2 077 zł |
Kingsmith Walkingpad R1 Pro Bieżnia Elektryczna Black | 3 410 zł |
Xiaomi Kingsmith Walking Pad R1 Pro | 2 469 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →