Плиткоріз Kaufmann TopLine STANDARD 630
Фото 7 |
Kaufmann TopLine STANDARD 630 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaufmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaufmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaufmann TopLine STANDARD 630
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
KAUFMANN maszynka do glazury TopLine STANDARD 630mm ALU | 1 750 zł |
KAUFMANN TopLine STANDARD 630 ALUMINIUM Przecinarka - maszynka do płytek, | 1 499 zł |
Maszyna do glazury Kaufmann TopLine Standard 630 mm aluminiowa | 1 447 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →