Лижі K2 Disruption 76C 149 2023 /2024
Фото 10 |
K2 Disruption 76C 149 (2023/2024) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог K2 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі K2.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації K2 Disruption 76C 149 (2023/2024)
Ціни на K2 Disruption 76C 149 (2023/2024) |
---|---|---|---|---|
K2 Disruption 76C 142 2023 /2024 | від 1 685 zł | 1 пропозиція | ||
K2 Disruption 76C 149 2023 /2024 | від 1 685 zł | 1 пропозиція | ||
K2 Disruption 76C 156 2023 /2024 | від 1 685 zł | 1 пропозиція | ||
K2 Disruption 76C 163 2023 /2024 | від 1 685 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →