Акваріум Juwel Vision 450 л
Відео 5Фото 4 |
Juwel Vision 450 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Juwel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Juwel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості акваріума Juwel Vision 450:
- Тумба під акваріум в комплект не входить
Модификації Juwel Vision
Ціни на Juwel Vision |
---|---|---|---|---|
Juwel Vision 180 л | від 2 030 zł | 1 пропозиція | ||
Juwel Vision 260 л | від 3 322 zł | 1 пропозиція | ||
Juwel Vision 450 л | від 5 654 zł | 1 пропозиція |
Рекомендуємо