Зарядна станція Jackery Explorer 3000 Pro (JE-3000A)
Відео 11Фото 14 |
Jackery Explorer 3000 Pro |
|
2 порти USB-A Fast Charge, 2 порти USB-C, автомобільний прикурювач. Літій-іонний акумулятор 3024 Вт*год. Допускаються стрибки до 6000 Вт. Низький рівень шуму (30 дБ).
Li-Ion або LiFePO4: Що краще для зарядної станції та ДБЖ?Розбираємось у сильних та слабких сторонах літієвих АКБ, що використовуються у зарядних станціях та ДБЖ
Автономне енергопостачання: що таке портативні зарядні станції?Екологічно чисті джерела електроенергії для дому та подорожей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jackery 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jackery.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jackery Explorer 3000 Pro
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Jackery Explorer 3000 Pro EU ELE-STA-JKRY-011 | 13 990 zł |
Jackery Explorer 3000 Pro EU 3024Wh | 13 999 zł |
Stacja ładowania Jackery Explorer 3000 Pro EU (3024 Wh) (JAC0014) Czarna | 12 530 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →