Витяжка Iceberg Piramid 60 чорний (PIROPTRMBG6001)
Фото 7 |
Iceberg Piramid 60 чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Iceberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Iceberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Iceberg Piramid 60 чорний
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap Iceberg ICEBERG OKAP PIRAMID 60 CZARNY 450 M3/H **DARMOWY SZYBKI TRAN | 599 zł |
Berg Piramid okap kuchenny 60 cm przyścienny czarny PIROPTRMBG6001 | 599 zł |
Okap przyścienny ICEBERG PIRAMID 60 BLACK+GOLD (czarny+przyciski złote) | | 598 zł |
Okap przyścienny ICEBERG Piramid 60 Czarny - (22) 877 77 77 Raty 0 Indywid | 599 zł |
Okap przyścienny BERG Piramid 60 Czarny I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 ! | 599 zł |
Okap przyścienny ICEBERG PIRAMID 60 BLACK (czarny) | 450 m3/h (PIROPTRMBK6 | 498 zł |
Okap przyścienny ICEBERG Piramid 60 Czarny - (22) 877 77 77 Raty 0 Indywid | 599 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →