Жорсткий диск IBM Express 2.5" 00NA626 300 ГБ 00NA626
IBM 00NA626 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IBM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IBM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації IBM Express 2.5" 00NA626
Ціни на IBM Express 2.5" 00NA626 |
---|---|---|---|---|
IBM Express 2.5" 49Y6169 146 ГБ | від 1 181 zł | 1 пропозиція | ||
IBM Express 2.5" 00NA606 300 ГБ 00NA606 | від 420 zł | 2 пропозиції | ||
IBM Express 2.5" 49Y2078 600 ГБ 49Y2078 | від 1 417 zł | 1 пропозиція | ||
IBM Express 2.5" 49Y6177 600 ГБ 49Y6177 | від 913 zł | 1 пропозиція | ||
IBM Express 2.5" 00NA616 900 ГБ | від 1 680 zł | 1 пропозиція | ||
IBM Express 2.5" 00AJ146 1.2 ТБ | від 1 508 zł | 1 пропозиція |