Графічний планшет Huion Inspiroy RTP-700
Відео 2Фото 11 |
Huion Inspiroy RTP-700 |
|
Графічний планшет Huion Inspiroy RTP-700 надає почуття природного малювання на папері. Для підвищення ефективності творчого процесу пристрій оснащений програмованою сенсорною смугою з 6 клавішами, що налаштовуються. Активна область розміром 279.4 х 174.6 мм забезпечує зручність використання та обробки великих проєктів. Цифрове перо PW400 з силіконовою вставкою забезпечує надійне зчеплення з рукою і має 8192 рівні чутливості до натискання, рівень нахилу до 60° і швидкість відгуку 300 PPS, що гарантує миттєву реакцію на рухи користувача. Стілус має 2 програмовані клавіші управління для швидкого перемикання кистей або режимів. Підключення до пристрою здійснюється через порт USB-C, забезпечуючи швидку та надійну передачу даних. Сумісність з операційними системами Windows, MacOS та Android значно розширює сферу застосування планшета.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huion 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huion.
Купити Huion Inspiroy RTP-700
Усі ціни 24 →Tablet graficzny HUION RTP-700 Czarny | 360 zł |
Tablet graficzny HUION RTP-700 Czarny | 360 zł |
HUION Tablet graficzny Huion RTP 700 Blue | 407 zł |
Tablet graficzny HUION RTP-700 Czarny RTP-700-K | 360 zł |
Tablet graficzny Huion RTP-700 | 402 zł |