Стилус HP Active Pen (T4Z24AA)
Відео 12Фото 5 |
HP Active Pen |
|
Сумісний з HP Elite x2 1012.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Active Pen
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP Akumulator USI Active Pen 235N6AA | 418 zł |
HP EliteBook x360 1040 G7 original Active Pen G3 nowy 4065481158257 | 546 zł |
HP L04729-003 original Active Pen G3 nowy dla Elite Dragonfly x2 G4 x360 8 | 546 zł |
HP Elite x2 G4 original Active Pen G3 nowy 4065481155454 | 546 zł |
HP L57041-001 original Active Pen G3 nowy 4065481061199 | 546 zł |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →