Картридж HP 70 C9458A
HP 70 C9458A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP 70 C9458A
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Oryginalny tusz C9458A Niebieski marki Hewlett Packard | 464 zł |
HP 70 130-ml Blue DesignJet Ink Cartridge, C9458A | 186 zł |
Hewlett-Packard Oryginał C9458A - Tusz (Nr.70 Vivera) Blue | 472 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Tusz HP 70 blue Vivera | 130ml | photosmartproB9180,de | 457 zł |
HP 70 C9458A niebieska (blue) tusz oryginalna | 436 zł |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості картриджа HP 70 C9458A:
- Ємність – 130 мл
Модификації HP 70 C9458A
Ціни на HP 70 C9458A |
---|---|---|---|---|
HP 70 C9452A | від 398 zł | 6 пропозицій | ||
HP 70 C9459A | від 307 zł | 7 пропозицій | ||
HP 70 C9454A | від 408 zł | 14 пропозицій | ||
HP 70 C9457A | від 252 zł | 14 пропозицій | ||
HP 70 C9448A | від 408 zł | 14 пропозицій | ||
HP 70 C9453A | від 424 zł | 14 пропозицій | ||
HP 70 C9390A | від 410 zł | 15 пропозицій | ||
HP 70 C9455A | від 410 zł | 13 пропозицій | ||
HP 70 C9451A | від 420 zł | 9 пропозицій | ||
HP 70 C9458A | від 152 zł | 8 пропозицій | ||
HP 70 C9450A | від 435 zł | 6 пропозицій | ||
HP 70 C9449A | від 408 zł | 15 пропозицій | ||
HP 70 C9456A | від 402 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →