Велотренажер Hop-Sport HS-045H Eos
Фото 26 |
Hop-Sport HS-045H Eos |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hop-Sport 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hop-Sport.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hop-Sport HS-045H Eos
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rower stacjonarny treningowy magnetyczny Hop-Sport Eos | 598 zł |
Rower treningowy magnetyczny HS-045H Eos niebieski | 548 zł |
Rower treningowy magnetyczny HS-045H Eos szary | 548 zł |
Rower treningowy magnetyczny HS-045H Eos czerwony | 548 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →