Орбітрек HMS H0601
Фото 15 |
HMS H0601
Система навантаження:магнітна
Вага користувача:до 180 кг
Тренувальних програм:27 шт
Рівнів навантаження:24 шт
Джерело живлення:мережа
Габарити:169x172x66 см
Всі характеристики
Характеристики H0601
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HMS H0601
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HMS H0601 magnetyczny orbiter eliptyczny 17-12-024 | 1 932 zł |
Orbitrek HMS H0601 magnetyczny | 1 902 zł |
Trenażer eliptyczny magnetyczny programowany H0601 - HMS | 2 495 zł |
Rower eliptyczny magnetyczny HMS Premium H0601 | 3 599 zł |
H0601 Trenażer eliptyczny Magnetyczny Hms Premium | 2 050 zł |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →