Комп'ютерні колонки Hecate G1000
Відео 6Фото 9 |
Hecate G1000 2021 рікпідсвічування |
|
Компактна двоканальна геймерська акустична система формату 2.0 з USB-живленням для створення повноцінної звукової атмосфери комп'ютерних ігор будь-яких популярних жанрів. Складається дві невеликі настільні колонки, оснащені RGB LED-підсвічуванням і здатні працювати як з аналоговим підключенням (стандартний роз'єм 3-pin miniJack 3.5mm), так і з бездротовими сполученнями, створюваними за допомогою вбудованого модуля Bluetooth.
Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, здатний працювати з ПК, ноутбуками, моноблоками, смартфонами, планшетами, більшістю типів ігрових консолей і навіть телевізорами (за умови забезпечення USB-живлення). Акустична система Edifier G1000 здатна працювати у двох режимах звучання: перший налаштований для комфортного прослуховування музики, другий для ігор. В ігровому режимі колонки перебудовують частотний баланс таким чином, щоб акцентувати на динамічні ефекти, такі як постріли або вибухи.
У музичному режимі частоти вишиковуються в мелодійний ряд. Звичайно, глибокими басами ця система похвалитися не може, але в іншому звучання можна охарактеризувати як точне та виразне. 12 встановлених режимів RGB LED-підсвічування допоможуть прикрасити куточок любителя ігор. Компактні розміри та невелика вага (670 г) дозволяють зберігати колонки в іншому місці та встановлювати їх на стіл лише за потребою (для економії вільного простору).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hecate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hecate.
Купити Hecate G1000
Усі ціни 15 →ALTAVOCES EDIFIER G1000 20 BLUETOOTH GAMING RGB RÓŻOWY RETAIL G1000-PK | 120 zł |
Głośniki gamingowe Edifier HECATE G1000 Białe GL-20-EIE-074 | 129 zł |
Edifier HECATE G1000 Czarny | 147 zł |
Głośniki komputerowe Edifier HECATE G1000 | 129 zł |
Edifier HECATE G1000 Biały | 140 zł |