Haylou RT3
Відео 7Фото 10 |
Відносно недорогий смарт-годинник торгової марки Haylou дебютував у продажу в 2023 році. Модель зустрічається у трьох варіантах забарвлення - у чорному, білому та сріблястому виконанні. При цьому корпус наручного аксесуара зроблений із металу, а ремінець – із силікону (гуми). Смарт-годинник Haylou RT3 отримав круглий циферблат із сенсорним, безрамковим 1.43-дюймовим екраном з матрицею AMOLED.
Зображення досить яскраве та чітке (дозвіл 466x466 пікселів), плюс користувачам доступний режим Always-on Display. Перелік різноманітних вимірів і метрик досить великий і включає визначення частоти серцевих скорочень протягом дня, замір сатурації (насичення крові киснем), підрахунок кроків, визначення рівня стресу та якості сну, ведення жіночого календаря. Завдяки наявності динаміка та мікрофона девайс можна використовувати для відповіді на дзвінки, що надходять на сполучений смартфон. У розпорядженні користувачів також є 105 фітнес-режимів для тренувань, вологозахист відповідає стандарту IP68 (але режиму плавання тут немає). Варто також враховувати, що свого GPS-модуля тут не передбачено. За живлення моделі відповідає Li-Ion акумулятор ємністю 280 мАгод, для якого заявлено 7 днів автономності при звичайному режимі експлуатації девайса.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haylou 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haylou.
Купити Haylou RT3
Усі ціни 7 →HAYLOU Smart Watch RT3 czarny RT3-LS16-BLACK | 418 zł |
Haylou Smartwatch Haylou RT3 (srebrny) | 269 zł |
HAYLOU Haylou Smart Watch RT3 (srebrny) | 259 zł |
HAYLOU LS16-BK Rt3 Smartwatch czarny | 229 zł |
Smartwatch Haylou RT3 (srebrny) | 259 zł |
Smartwatch Haylou RT3 (srebrny) | 301 zł |
HAYLOU LS16-SLV RT3 Smartwatch srebrny | 218 zł |