Бінокль Hawke Endurance Top Hinge ED 10x42
Hawke Endurance Top Hinge ED 10x42
Кратність збільшення:10 x
Діаметр об'єктива:42 мм
Поле зору на 1 км:101 м
Фокусування:центральне
Призма:Roof, BaK-4
Вага:652 г
Всі характеристики
Характеристики Endurance Top Hinge ED 10x42
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hawke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hawke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hawke Endurance Top Hinge ED 10x42
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hawke Endurance ED 10x42 lornetka - czarna 36206 | 1 649 zł |
Lornetka Hawke Endurance ED 10x42 zielona | 1 649 zł |
Hawke Endurance ED 10x42 lornetka zielona M 36207 | 1 649 zł |
Monokular Hawke Endurance ED 10x42 zielony | 729 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →