Пневматична гвинтівка Hatsan AirTact ED
Фото 5 |
Hatsan AirTact ED |
|
Легка і потужна пневматична гвинтівка з пружинно-поршневим механізмом»на чолі столу". Взвод "воздушки" в бойове положення проводиться шляхом перелому ствола після кожного зробленого пострілу. Боєприпасами для неї служать свинцеві кулі традиційного калібру 4.5 мм, що залишають нарізний ствол зі швидкістю польоту понад 300 м/с.у Hatsan AirTact ED є автоматичний запобіжник і система налаштування зусилля ходу спускового гачка Quattro Trigger.
Також на варту безпечної експлуатації пневматичної гвинтівки поставлена технологія Anti Bear Trap Safety, яка захищає пружини під час їх розтягування від передчасного звільнення, запобігаючи травмування рук або пальців у стрілка. У моделі застосовується різьблений ергономічний приклад типу "Скелетон", виготовлений із пластику. Штатні Прицільні пристосування зброї представлені регульованою прицільною планкою з мушкою. Краще бачити "на дальняк «допомагає зовнішній оптичний приціл, що встановлюється на планку»ластівчин хвіст". При загальній довжині 114 см важить гвинтівка близько 2.6 кг.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hatsan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hatsan.
Купити Hatsan AirTact ED
Усі ціни 6 →Karabinek wiatrówka Hatsan AirTact ED 4,5 mm (053-324) seria Optima | 292 zł |
Hatsan - Wiatrówka AirTact ED GEN-2 | 356 zł |
Wiatrówka Karabinek Hatsan AirTact ED 4,5 mm RATY 0 | PayPo | GRATIS WYSYŁ | 489 zł |
Hatsan - Wiatrówka AirTact ED Vortex GEN-2 | 538 zł |
Wiatrówka Hatsan AirTact ED Gen-2 4.5 mm, tłumik | 298 zł |
Wiatrówka Hatsan AirTact ED Vortex Gen-2 4.5 mm, tłumik | 538 zł |