Літня шина Hankook Ventus Prime3 K125 235/55 R17 98W
Відео 1Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus Prime3 K125 235/55 R17 98W ТОП-5хороше зчеплення |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus Prime3 K125 235/55 R17 98W
Ціни на Hankook Ventus Prime3 K125 235/55 R17 98W |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime3 K125 235/55 R17 103H | від 497 zł | 6 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 235/55 R17 103W | від 675 zł | 6 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 235/55 R17 103Y | від 508 zł | 4 пропозиції |