Свердловинний насос Grundfos SQ 3-55
Grundfos SQ 3-55
56 м 3.5 м³/год
, 1 1/4" 65 м 3 м³/год
, 1 1/4" 67 м 7.44 м³/год
, 1 1/2" 74 м 3.5 м³/год
, 1 1/4" 74 м 4.4 м³/год
, 1 1/4" 83 м 7.44 м³/год
, 1 1/2" 89 м 3 м³/год
, 1 1/4" 105 м 3 м³/год
, 1 1/4" 106 м 7.5 м³/год
, 1 1/4" 110 м 4.4 м³/год
, 1 1/4" 130 м 4.4 м³/год
, 1 1/4" Основне Макс. продуктивність 4400 л/год / максимальна / Макс. напір 74 м / максимальний / Характеристики Максимальний робочий тиск 15 бар Принцип дії відцентровий Макс. глибина занурення 150 м Вміст механічних домішок 50 г/м³ Система всмоктування багатоступінчаста / 4 ступені / Вих. отвір підключення 1 1/4" Макс. t рідини 30 °С
Мотор Споживана потужність 1150 Вт Напруга мережі 230 В Довжина кабелю живлення 1.5 м Інше Захист від сухого ходу Захист від перегрівання Захист від перевантаження Країна походження бренду Данія Матеріал крильчатки поліамід Габарити 74x772 мм Вага 5.4 кг Дата додавання на E-Katalog жовтень 2014
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grundfos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grundfos.
Купити Grundfos SQ 3-55
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Grundfos - Pompa zanurzeniowa 1140W 35 m/h - SQ 3-55 515041 Grundfos - Pompa zanurzeniowa 1140W 3,5 m³/h - SQ 3-55
Napięcie (V): Jednofazowe - 230 V Średnica pompy : 3" Turbina (materi... ще ał): Noryl/Plastikow y kabel elektryczny (w metrach): 15 m Lina : Brak pompy o zmiennej prędkości : Nie
Waga: 9 kg
Amazon.pl
Поскаржитись
4 949 zł
Pompa głębinowa SQ 3-55 /96510206/ 4 040 zł
Pompa głębinowa SQ3-55 7 227 zł
Grundfos pompa zatapialna SQ sQ3-55/30 M 07-1 05 kW 3" Rodzaj produktu i/lub zastosowanie: Pompa wiertnicza
Napięcie (V): Jednofazowe - 230 V Średnica pompy : 3" Turbina (materiał... ще ): Noryl/plastikow y kabel elektryczny (w metrach): 30 m Lina : Brak pompy o zmiennej prędkości : Nie
Waga: 10 Kg
Amazon.pl
Поскаржитись
4 912 zł
Pompa głębinowa SQ 3-55 1.15kW 1x230V 50/60Hz 30m kabla 8 809 zł
Відеоогляди
SQ Grundfos - porównanie z tradycyjną pompą
19 березня 2020 6 191 перегляд
Pump Testing a 3" Grundfos 1Hp 15GPM Review SQ-250. Testing Pumps that I Stock & Install.
15 липня 2023 19 366 переглядів
Well Pump Test. Grundfos SQ-360! This Little Pump Created Incredible Pressure!
30 серпня 2023 12 483 перегляда
Comparison of a Grundfos 3” SQ pump to a conventional 4” submersible
21 квітня 2023 5 482 перегляда
Best Well Pump for the Money in 2019? Check Out the Grundfos SQ/SQE Submersible Water Well Pump
22 травня 2018 5 815 переглядів
Well pump impeller cleaning from iron Grundfos sq 3 inch disassembly
5 грудня 2020 1 437 переглядів
Review of Grundfos 3” SQ Submersible Cost Effective
22 квітня 2023 939 переглядів
Модификації Grundfos SQ 3-55 від 964 zł 4600 / 5000 л/год, 700 / 1000 Вт, 43 / 55 м
від 5 039 zł 2700 - 163000 л/год, 1100 - 110000 Вт, 138 - 330 м
Динаміка цін на Grundfos SQ 3-55