Свердловинний насос Grundfos SQ 1-50
Відео 7 | Товар застарів 2 195 449 zł Макс. продуктивність (л/год): 1500; Макс. напір (м): 50; Споживана потужність (Вт): 1020; Захист від сухого ходу; Захист від перегрівання; Захист від перевантаження; Країна походження бренду: Данія; |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grundfos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grundfos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Grundfos SQ 1-50
Ціни на Grundfos SQ 1-50 |
---|---|---|---|---|
Grundfos SQ 3-65 | від 3 774 zł | 3 пропозиції | ||
Grundfos SQ 2-55 | від 3 214 zł | 3 пропозиції | ||
Grundfos SQ 5-50 | від 4 380 zł | 1 пропозиція | ||
Grundfos SQ 3-105 | від 5 900 zł | 2 пропозиції | ||
Grundfos SQ 3-55 | від 4 040 zł | 5 пропозицій | ||
Grundfos SQ 5-60 | від 5 500 zł | 1 пропозиція | ||
Grundfos SQ 2-70 | від 3 777 zł | 2 пропозиції | ||
Grundfos SQ 2-85 | від 4 500 zł | 2 пропозиції | ||
Grundfos SQ 5-70 | від 4 764 zł | 1 пропозиція | ||
Grundfos SQ 3-80 | від 5 320 zł | 1 пропозиція | ||
Grundfos SQ 3-95 | від 3 107 zł | 4 пропозиції |
Рекомендуємо