Літня шина Goodyear EfficientGrip Performance 185/60 R14 82H
Відео 7Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Goodyear EfficientGrip Performance 185/60 R14 82H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear EfficientGrip Performance 185/60 R14 82H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Goodyear EfficientGrip Performance (185/60 R14 82H) 529675 | 329 zł |
Goodyear EfficientGrip Performance ( 185/60 R14 82H EVR ) | 379 zł |
Opona Goodyear 185/60R14 EFFICIENTGRIP PERFORMANCE 82 H - opony letnie 529 | 383 zł |
Goodyear EfficientGrip Performance ( 185/60 R14 82H EVR ) 529675 | 379 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →