Велокомп'ютер / спідометр Giant Axact 9
Giant Axact 9
Тип:дротовий
Дисплей:3 рядковий
Всі характеристики
Характеристики Axact 9
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giant Axact 9
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Licznik rowerowy Giant Axact 9W bezprzewodowy | 125 zł |
Licznik rowerowy Giant Axact 9 wireless 410000004 czarny F9 | 150 zł |
Giant, Licznik rowerowy, Axact 9W, czarny | 149 zł |
Licznik rowerowy Giant Axact 9 wireless 410000004 | 150 zł |
Giant Axact 9w Wireless Cycling Computer Przezroczysty | 177 zł |
Licznik rowerowy Giant Axact 9W bezprzewodowy, czarny | 170 zł |
Giant Axact 9w Cycling Computer Przezroczysty | 160 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →