Фільтр-подовжувач Gembird SPG6-B-6
Gembird SPG6-B-6 1.8 м3 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird SPG6-B-6
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gembird 15 m 6 gniazd Power Cube ochrona przeciwprzepięciowa SPG6-B-6C | 59 zł |
ENERGENIE Listwa zasilająca ENERGENIE SPG6-B-6C (1,8m; kolor szary) | 33 zł |
Listwa zasilająca GEMBIRD SPG6-B-6C | 53 zł |
Listwa zasilająca Gembird przeciwprzepięciowa 6 gniazd 1.8 m szara (SPG6-B | 30 zł |
LISTWA przeciwprzepięciowa GEMBIRD SPG6-B-6C, 6 gniazd, 1,8 m | 28 zł |
ще 4 пропозиції
Корисно знати
Максимально поглинається енергія — це величина максимально поглинається енергії імпульсу, яку може розсіяти варистор у вигляді тепла без загрози руйнування
Модификації Gembird SPG6-B-6
Ціни на Gembird SPG6-B-6 |
---|---|---|---|---|
Gembird SPG6-B-6 | від 22 zł | 9 пропозицій | ||
Gembird SPG6-B-10 | від 44 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →