Зимова шина Fulda Kristall Control SUV 225/65 R17 106H
Відео 1Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Fulda Kristall Control SUV 225/65 R17 106H 225/65 R17 106 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fulda Kristall Control SUV 225/65 R17 106H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fulda Kryształ Control SUV XL - 225/65R17 106H - opony zimowe 545985 | 687 zł |
Opona Fulda 225/65R17 KRISTALL CONTROL SUV 106H XL - opony terenowe 545985 | 602 zł |
Fulda Kristall Control SUV ( 225/65 R17 106H XL ) 545985 | 599 zł |
Fulda Kristall Control SUV (225/65 R17 106H) 545985 | 569 zł |
Fulda Kristall Control SUV ( 225/65 R17 106H XL ) | 599 zł |
Відеоогляди
Модификації Fulda Kristall Control SUV 225/65 R17 106H
Ціни на Fulda Kristall Control SUV 225/65 R17 106H |
---|---|---|---|---|
Fulda Kristall Control SUV 225/65 R17 106H | від 569 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →