FOSSIL Gen 6 Smartwatch 44mm
Відео 28Фото 18 |
Досить просунута модель сучасних розумних годин, представлена на ринку популярним американським виробником класичних наручних годинників компанією FOSSIL. Перше, що кидається в очі — це звичайно ж повністю класичний корпус, завдяки якому при установці відповідних циферблатів і активації режиму Allways on Display девайс складно буде відрізнити від механічного «побратима». Проте перед нами досить просунутий розумний девайс.
Годинник FOSSIL Gen 6 без проблем підключаються до смартфону користувача по бездротовому інтерфейсу Bluetooth v 5.0. Після сполучення на девайс будуть виводитися повідомлення про всі нові повідомлення (месенджери, пошта, sms та ін), вхідні дзвінки, повідомлення календаря, будильники та ін При цьому відповісти на вхідний дзвінок можна безпосередньо з годинника, для чого передбачений вбудований динамік і мікрофон.
Підтримується голосове управління, є вбудований Google Assistant. Девайс може рахувати кроки, розраховувати спалені калорії, вимірювати рівень кисню в крові, пульсу, а також відстежувати фази сну. Годинник оснащений якісним круглим екраном з діагоналлю 1,28, просунутою матрицею AMOLED і роздільною здатністю 416x416. Корпус виготовлений з нержавіючої сталі, товщина корпусу становить 13 мм, але при цьому загальна вага годинника без ремінця становить 43 г.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FOSSIL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FOSSIL.
Купити FOSSIL Gen 6 Smartwatch 44mm
Усі ціни 12 →Fossil Męski Cyfrowy Zegarek z Ekranem Dotykowym z Silikonowym Paskiem Cza | 1 232 zł |
Fossil Gen 6 Smartwatch FTW4061 - Mężczyzna - 44 mm - Smartwatch - Zegarek | 1 549 zł |
FOSSIL FTW-4061 OUTLET | 865 zł |
Fossil Smartwatch Gen 6 FTW4061 Czarny | 1 199 zł |
Smartwatch Fossil Gen 6 FTW4062 Black/Brown | 1 199 zł |
Модификації FOSSIL Gen 6
Ціни на FOSSIL Gen 6 |
---|---|---|---|---|
FOSSIL Gen 6 Smartwatch 42mm | від 672 zł | 1 пропозиція | ||
FOSSIL Gen 6 Smartwatch 44mm | від 865 zł | 13 пропозицій |