Мобіль Fisher Price CDN41
Фото 7 |
Fisher Price CDN41 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fisher Price 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fisher Price.
Купити Fisher Price CDN41
Усі ціни 10 →Fisher Price Butterfly Dreams 3-in-1 Projection Mobile | 258 zł |
Karuzela FISHER PRICE 3w1 CDN41 | 200 zł |
FisherPrice Karuzela z Misiami Projektor CDN41 3w1 | 166 zł |
Fisher Price Carousel Crib Mobile Flying Bears Wielokolorowy CDN41 | 203 zł |
Fisher Price Karuzela z Misiami (CDN41) | 170 zł |
Мобіль американської компанії Fisher Price «Мрії про метеликів» — це багатофункціональний пристрій, покликаний не тільки заспокоїти малюка, але і розважити його. Живиться модель від 4 батарейок типу AA, так що про запасних елементах живлення варто подбати заздалегідь.
Універсальна підвіска
В електричному музичному мобіле Fisher Price CDN41 передбачена підвіска з трьома плюшевими крилатими ведмежатами. Вони одягнені в піжами різних кольорів. Завдяки універсальному кріпленню підвіска швидко фіксується на стійці і легко знімається. Також ви зможете використовувати її під час прогулянок на візку.
Для заколисування дитини передбачено 5 колискових мелодій. Їх доповнюють звуки природи (лісу) і «білий шум», що нагадує морський прибій. Передбачено регулювання гучності і автоматичне вимкнення через 30 хвилин відтворення.
Знімний проєктор-нічник
Мобіль проєктує зображення зоряного неба на стіни і стелю дитячої кімнати. Проєктор легко знімається при необхідності: його можна використовувати окремо, розташувавши на рівній поверхні (наприклад, як нічник).
Fisher Price CDN41 комплектується пультом, що дозволяє дистанційно керувати роботою. Але в ньому лише одна кнопка, яка дозволяє просто включити пристрій або змінювати колискові. Вибрати з пульта окремо режим проєкції або музики можна, як і переключитися на звуки природи.
- Вага: 1.2 кг
- Живлення для дистанційного пульта: 2хАА