ЦАП FiiO BTA30
Відео 18Фото 19 |
FiiO BTA30 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FiiO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FiiO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FiiO BTA30
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FiiO BTA30 PRO | 617 zł |
Adapter bluetooth FiiO BTA30 PRO transmiter i odbiornik Bluetooth | 599 zł |
FIIO BTA30 PRO Bezprzewodowy Nadajnik Bluetooth | 500 zł |
FiiO BTA30 Pro - Bezprzewodowy transmiter Bluetooth 5.0 Hi-Res | 616 zł |
FiiO BTA30 PRO Nadajnik/Odbiornik Hi-FI Bluetooth +9 sklepów - przyjdź prz | 540 zł |
FiiO BTA30 Pro | 649 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →