Розумна розетка FIBARO Walli Outlet type F (FGWOF-011)
FIBARO Walli Outlet type F |
|
Розумна розетка працює за протоколом Z-Wave.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FIBARO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FIBARO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FIBARO Walli Outlet type F
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FIBARO Walli Outlet F/Z-Wave Plus Smart Home inteligentne gniazdko typu F | 259 zł |
Fibaro Fibaro - Gniazdka SmartPlug - FIBARO WALLI OUTLET type F (FGWOF-011 | 228 zł |
Gniazdko Walli Fibaro Walli Fgwof-011 | 343 zł |
Inteligentne gniazdo typ F Biały FIBARO | 226 zł |
Inteligentne gniazdko FIBARO Walli Outlet type F antracytowy | OFICJALNY D | 219 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →