Робот-пилосос
Evolveo RoboTrex H6
Фото 7 |
Evolveo RoboTrex H6 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Evolveo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Evolveo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Evolveo RoboTrex H6
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Evolveo Robotrex H6 RTX robot odkurzacz biały 36 W 65 decybeli RTX-H6 | 983 zł |
Robot sprzątający Evolveo RoboTrex H6 | 722 zł |
Odkurzacz robot Evolveo RoboTrex ROB RTX-H6 automatyczny, mopujący | 722 zł |
Evolveo ROB RTX-H6 | 720 zł |
Robot sprzątający Evolveo RoboTrex H6 | 719 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →