Блок живлення EVGA SuperNOVA GT 850 GT (220-GT-0850-Y2)
Відео 7Фото 8 |
EVGA SuperNOVA GT 850 GT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EVGA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EVGA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EVGA SuperNOVA GT 850 GT
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WAVE - EVGA SuperNOVA 850 GT 80 GOLD 850W 220-GT-0850-Y2 | 781 zł |
EVGA SuperNOVA 850 GT Zasilacz do komputera - 850 wat - 135 mm - 80 Plus 8 | 638 zł |
Zasilacz EVGA SuperNOVA GT 850W (220-GT-0850-Y2) | 559 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! EVGA SuperNOVA 850 GT 80+ GOLD 850W - PACZKOMAT, POC | 671 zł |
EVGA SuperNOVA 850 GT Zasilanie PC 80 Plus Gold 850 W w pełni modułowe Aut | 747 zł |
Відеоогляди
Модификації EVGA SuperNOVA GT
Ціни на EVGA SuperNOVA GT |
---|---|---|---|---|
EVGA SuperNOVA GT 650 GT | від 491 zł | 4 пропозиції | ||
EVGA SuperNOVA GT 850 GT | від 559 zł | 5 пропозицій | ||
EVGA SuperNOVA GT 1000 GT | від 940 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →