Пароочисник Esperanza Storm EHS001
Esperanza Storm EHS001 |
|
Простий та надійний ручний пароочисник із гарною комплектацією. Призначений для виконання очищення та дезінфекції різних поверхонь з використанням гарячої пари. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, орієнтований періодичне побутове застосування. Відрізняється скромною невеликою вагою, має міцну та зручну конструкцію, оснащений необхідними захисними системами, що унеможливлюють випадкові опіки.
Ключовою особливістю пароочисника Esperanza EHS001 Storm стала здатність швидко справлятися з різними забрудненнями без застосування хімічних засобів для чищення. Енергійний вплив парового струменя допоможе видалити звичайні та застарілі плями. Забезпечить ретельне очищення керамічної плитки та швів, варильних панелей, печей, витяжок, грилів, різних щілин та стиків. Буде корисним при чищенні салону автомобіля. Гаряча пара знищує 99,99% побутових бактерій, вірусів, грибків та плісняви. Тому за допомогою пароочисника можна виконувати санітарну обробку раковини, унітазу, душових кабінок, нутрощів холодильника, внутрішнього блоку кондиціонера, жалюзі тощо. А ще пара освіжить та видалить плями з будь-якої м'якої поверхні, включаючи меблі, верхній одяг, штори та дитячі іграшки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Esperanza 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Esperanza.
Купити Esperanza Storm EHS001
Усі ціни 7 →Czyścik parowy ESPERANZA EHS001 900W | 155 zł |
Parownica Esperanza STORM-EHS001 | 85 zł |
Esperanza Myjka parowa do czyszczenia okien Esperanza STORM EHS001 | 87 zł |
Myjka parowa ESPERANZA Storm EHS001 | 114 zł |
Myjka parowa do czyszczenia okien Esperanza STORM EHS001 | 92 zł |
Myjka parowa do czyszczenia okien Esperanza STORM EHS001 | 113 zł |
Myjka parowa ESPERANZA STORM EHS001 | 74 zł |