Тепловентилятор Esperanza ATACAMA CERAMIC (EHH006)
Esperanza ATACAMA CERAMIC термостат |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Esperanza 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Esperanza.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Esperanza ATACAMA CERAMIC
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Esperanza Atacama termowentylator 750 5901299954874 | 121 zł |
Esperanza ATACAMA - cooling fan/heater | 104 zł |
Esperanza Termowentylator elektryczny Esperanza EHH006 (1500W; 3 stopnie g | 77 zł |
Mocny Termowentylator Grzejnik Elektryczny Farelka | 60 zł |
Termowentylator ceramiczny/farelka ESPERANZA Atacama | 68 zł |
Termowentylator ceramiczny Esperanza Atacama EHH006 | 66 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →