Роликові ковзани ENERO Lemon
Фото 8 |
ENERO Lemon |
|
Роликові ковзани 3-в-1: ролики-квади, ковзани та фітнес ролики. Леза для льоду з вуглецевої сталі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ENERO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ENERO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ENERO Lemon
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Łyżworolki ENERO Lemon 3w1 (rozmiar 30-33) | 210 zł |
Rolki Enero Lemon 3w1 z wymienną płozą regulowane czarne r. 30-33 | 209 zł |
Łyżworolki ENERO Lemon 3w1 (rozmiar 30-33) | 179 zł |
Enero, Rolki wrotki łyżwy, Lemon black/grey/blue, 3w1, rozmiar 30-33 | 244 zł |
ROLKI WROTKI ŁYŻWY 3W1 30-33 CZARNO/SZARO/NIEBIESKIE #H1 | 193 zł |
Enero, Rolki wrotki łyżwy, Lemon black/grey/blue, 3w1, rozmiar 30-33 | 265 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →