Лялька Enchantimals Trippi Toucan & Canopy HRX83
Enchantimals Trippi Toucan & Canopy HRX83 |
Вік | 4+ | Тип | пляж та плавання | Стать ляльки | дівчинка | Матеріал ляльки | пластик | Висота ляльки | 15 см | У комплекті з лялькою | домашній улюбленець ляльки | Дата додавання на E-Katalog | лютий 2024 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Enchantimals Trippi Toucan & Canopy HRX83
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
|
| Enchantimals Słoneczna Plaża Trippi Toucan Lalka Tukan w zdejmowanej spódnPoznaj Enchantimals – uroczych przyjaciół związanych ze swoimi ukochanymi zwierzątkami wyjątkową przyjaźnią.
W zestawie jest mały tukan, którego można przyczepić do ramienia lalki Trippi Toucan, aby byli nierozłączni.
Aby wzbogacić zabawę, Trippi Toucan (15 cm) ma na kolorowe skrzydełka, zdejmowaną spódniczkę i buciki.
Ona i Canopy uwielbiają sp... щеotykać się z przyjaciółmi na Słonecznej Plaży!
Ten zestaw z lalką i figurką to doskonały prezent dla dzieci od 4 roku życia. Amazon.pl
Поскаржитись | 47 zł | | |
|
| Mattel Enchantimals. Lalka Tukan + zwierzątko HRX83 MattelEnchantimals. Lalka Tukan Trippi Toucan + zwierzątko HRX83 Bee.plПоскаржитись | 52 zł | | |
|
| Enchantimals. Lalka Tukan + zwierzątko HRX83Enchantimals. Lalka Tukan Trippi Toucan + zwierzątko HRX83 Taniaksiazka.plПоскаржитись | 52 zł | | |
|
| Mattel, Enchantimals, Lalka I Zwierzątko, TukanEnchantimals Lalka Tukan Trippi Toucan + Zwierzątko Canopy Kolekcja lalek Enchantimals jest inspirowana grupą uroczych przyjaciół, których łączy niezwykła wi... EmpikПоскаржитись | 39 zł | | |
Динаміка цін на Enchantimals Trippi Toucan & Canopy HRX83