Лялька Enchantimals Prita Parakeet and Flutter HHB89
Enchantimals Prita Parakeet and Flutter HHB89 |
Вік | 4+ | Тип | лялька | Висота ляльки | 15 см | У комплекті з лялькою | домашній улюбленець ляльки | Дата додавання на E-Katalog | січень 2023 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Enchantimals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Enchantimals.
Купити Enchantimals Prita Parakeet and Flutter HHB89
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
|
| Enchantimals Miejskie przygody Lalka Prita Parakeet 15 cm i figurka zwierzOto Enchantimals – grupa uroczych związanych ze swoimi ukochanymi zwierzątkami przyjaźnią
Lalce Prita Parakeet towarzyszy papużka Flutter – nigdy się nie rozstają i nawet wyglądają podobnie
Aby wzbogacić zabawę, Prita Parakeet (15 cm) ma na sobie zdejmowaną spódniczkę, opaskę do włosów i buciki
W zestawie są też skrzydełka przyczepiane do ramio... щеn lalki, aby mogła prezentować pióra
Prita Parakeet i Flutter mają podobne detale, co zachęca do wymyślania historyjek Amazon.pl
Поскаржитись | 42 zł | | |
|
| Mattel Enchantimals. Lalka Prita Parakeet i Flutter HHB89 MattelOto lalka Enchantimals - urocza przyjaciółka związana ze swoimi ukochanymi zwierzątkiem wyjątkową przyjaźnią. Lalce Prita Parakeet (15 cm) towarzyszy jej papuga Flutter - są nierozłączne i nawet wyglądają podobnie. Aby wzbogacić zabawę, lalka Prita Parakeet (15 cm) ma na sobie zdejmowaną spódniczkę... Bee.plПоскаржитись | 45 zł | | |
|
| Enchantimals, lalka, Prita Parakeet & FlutterEnchantimals, lalka, Prita Parakeet & Flutter Daj się zaczarować tym słodkim lalkom i ich zwierzątkom! Enchantimals Enchantimals™ to grupa uroczych dziewczyn... EmpikПоскаржитись | 40 zł | | |
Динаміка цін на Enchantimals Prita Parakeet and Flutter HHB89