Кавоварка Electrolux Explore 6 E6EC1-6BST чорний
Фото 7 |
Electrolux Explore 6 E6EC1-6BST чорний сріблястий чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux Explore 6 E6EC1-6BST чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ekspres kolbowy Electrolux Explore 6 E6EC1-6BST na saszetki ESE - czarny | 849 zł |
Electrolux Explore 6 E6EC1-6BST | 799 zł |
Ekspres kolbowy Electrolux Explore 6 E6EC1-6BST na saszetki ESE - czarny | 849 zł |
Модификації Electrolux Explore 6 E6EC1-6BST
Ціни на Electrolux Explore 6 E6EC1-6BST |
---|---|---|---|---|
Electrolux Explore 6 E6EC1-6ST сріблястий | від 699 zł | 3 пропозиції | ||
Electrolux Explore 6 E6EC1-6BST чорний | від 799 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →