Кондиціонер Electrolux Comfort 600 EXP34U339CW 36 м² (950 011 604)
Відео 3Фото 12 |
Electrolux Comfort 600 EXP34U339CW 36 м²
18 м²36 м²
Тип:мобільний, переносний
Рекомендована площа:36 м²
Споживання:1300/- Вт
Функції:нічний режим, управління зі смартфона
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Comfort 600 EXP34U339CW
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux Comfort 600 EXP34U339CW 36 м²
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Electrolux Klimatyzator przenośny Comfort 600 BTU 12000 EXP34U339CW | 2 799 zł |
Klimatyzator ELECTROLUX EXP34U339CW | 2 500 zł |
Mobilna klimatyzacja Electrolux Comfort 600 EXP34U339CW | 2 299 zł |
Klimatyzator ELECTROLUX EXP34U339CW | 2 399 zł |
Klimatyzator ELECTROLUX EXP34U339CW | 2 399 zł |
Відеоогляди
Модификації Electrolux Comfort 600 EXP34U339CW
Ціни на Electrolux Comfort 600 EXP34U339CW |
---|---|---|---|---|
Electrolux Comfort 600 EXP26U339CW 18 м² | від 2 099 zł | 9 пропозицій | ||
Electrolux Comfort 600 EXP34U339CW 36 м² | від 2 299 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →