Світильник EGLO Sesimba 1 96021
EGLO Sesimba 1 96021 |
|
Кут огляду датчика руху — 90°, дальність виявлення — 8 м, час роботи становить 10 – 600 с (можлива регулювання).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EGLO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EGLO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EGLO Sesimba 1 96021
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
EGLO SESIMBA 1 oprawa ?cienna, prze?roczysty | 389 zł |
Kinkiet EGLO Sesimba, 196021, 3,7W/LED, 3000 K | 400 zł |
Kinkiet zewnętrzny LED 2x3,7W z czujnikiem SESIMBA 1 96021 Eglo | 400 zł |
Eglo SESIMBA 1 96021 kinkiet 2x3,7W/LED 3000K | 364 zł |
96021 Sesimba 1 EGLO | 320 zł |
Kinkiet zewnętrzny SESIMBA 96021 - EGLO ⚡ Zamów tel ☎ 533-810-034 | 400 zł |
Модификації EGLO Sesimba 1 96021
Ціни на EGLO Sesimba 1 96021 |
---|---|---|---|---|
EGLO Sesimba 1 96022 | від 360 zł | 4 пропозиції | ||
EGLO Sesimba 1 96019 | від 251 zł | 6 пропозицій | ||
EGLO Sesimba 1 96021 | від 320 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →